História a súčasnosť | DesignOutlet.sk

História a súčasnosť

História a súčasnosť

2007

História spoločnosti STARCON design, s.r.o. siaha do roku 2007, kedy bol na českom trhu zahájený projekt Design Live - touch of Danish design. Ako názov projektu napovedá, projekt Design Live na českom trhu zastupujú svetové dánske značky - výrobcovia dizajnových bytových a jedálenských doplnkov. Medzi najvýznamnejšie patrí Stelton a Georg Jensen.

2008

V roku 2008 spoločnosť získava podporu medzinárodného reťazca outletov s dizajnovým nábytkom a rozširuje svoje produktové portfólio o dizajnový nábytok - v septembri 2008 bola zahájená prevádzka prvého českého internetového outletu s dizajnovým nábytkom a doplnkami DesignOutlet.cz. Názov internetového outletu sa skladá z dvoch slov, z ktorých každé úplne významne vypovedá o jeho filozofii:

2009

V roku 2009 bol na veľtrhu dizajnu a interiéru TENDENCE v Prahe - Letňanoch uvedený na trh unikátny variabilný úložný systém MODlife, špeciálne navrhnutý pre deti a detské izbičky.

V tom istom roku DesignOutlet.cz rozšíril svoju pôsobnosť na Slovensko, a to vďaka novému internetovému outletu DesignOutlet.sk.

2010

Rok 2010 bol prelomový najmä v oblasti B2B, pretože na jeseň začal svoju prevádzku internetový diskont s dizajnovým nábytkom a doplnkami DesignDiscount.cz. DesignDiscount.cz je opäť výhradne internetovým projektom, ktorý sa špecializuje na predaj dizajnového nábytku a značkových doplnkov podnikateľom, najmä interiérovým štúdiám, architektonickým kanceláriám, predajcom nábytku a interiérových doplnkov apod.

Rok 2010 bol významný aj pre DesignOutlet.cz, ktorý sa toho roku prvýkrát zúčastnil veľtrhu interiéru a dizajnu TENDENCE v Prahe - Holešoviciach.

Toho istého roku sme tiež rozšírili naše skladovacie priestory o nový centrálny sklad v Prahe - Jažloviciach.

2011

Na jeseň roku 2011 sa DesignOutlet.cz druhýkrát zúčastňuje veľtrhu interiéru a dizajnu TENDENCE v Prahe - Holešoviciach.

Len dva týždne po veľtrhu sa firma sťahuje do nových priestorov v Prahe - Čakoviciach, kde získava väčšie kancelárske zázemie, ďalšie priestory pre sklady a zriaďuje showroom dizajnového nábytku.

2012

V roku 2012 došlo k modernizácii celého technického zázemia a funkčnosti väčšiny internetových projektov. Veľkých zmien sa dočkali predovšetkým DesignOutlet.cz, DesignOutlet.sk a DesignDiscount.cz. Kľúčovou zmenou roku 2012 je záhajenie činnosti slovenského diskontu DesignDiscount.sk, vďaka ktorému slovenskí firemní zákazníci získavajú možnosť nakupovať dizajnový nábytok a značkové doplnky za velkoobchodné ceny vo svojej vlastnej mene.

2013

Vzrastajúci záujem zákazníkov o dizajnové doplnky a dekorácie vyústil vo vytvorenie a spustenie nového internetového nákupného klubu DesignLive.cz. Aj keď projekt Design Live pôvodne vznikol už v roku 2007, až teraz sa dočkal rozsiahlej rekonštrukcie, aby sa pretvoril v nový nákupný klub. Vo svojich začiatkoch sa Design Live zameriaval na špičkový škandinávsky dizajn, v ktorom aj naďalej pokračuje, avšak v novom poňatí výrazne rozširuje portfólio a spôsob prezentácie.

Newsletter

Unikátne ponuky! Špeciálne Zľavy! Buďte pri tom!

Máme už Váš email?
Dostanete informácie v predstihu.

Váš email bude u nás v bezpečí. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma