Prečo nakupovať práve u nás

Tu sú 3 hlavné dôvody, ktoré musíte poznať!

A čo je ešte dôležité vedieť?

radi si rozprávame
s našimi zákazníkmy

Zákazník je u nás na prvom mieste!
Nie, to vôbec nie je klišé, my sa proste tešíme na vaše reakcie a názory. Tie pochvalné majú, samozrejme, prednosť :) Ale vážne – určite vám radi poradíme s výberom, zavoláme, kedy budeme tovar doručovať, a pokúsime sa taktiež zodpovedať všetky položené dotazy.

DOKÁŽEME PREPRAVIŤ
I VEĽKÉ ZÁSIELKY

„Nábytok nie sú plavky,“ ako by povedal náš kolega z expedície. Ako bezpečne prepraviť sedaciu súpravu? Alebo dvojmetrový sklenený stôl? Alebo kompletné zariadenie konferenčnej miestnosti? S jednotlivými výrobcami sa dohadujeme na najvhodnejšom balení a sami máme mnoho zlepšovákov, ako všetko bezpečne dopraviť až k vám.

MÁME ORIGINÁLNY SORTIMENT
NÁBYTKU A DOPLNKOV

Originálny dizajnový nábytok, pokiaľ je skutočne pekný a praktický, má jednu veľkú nevýhodu - vždy sa nájde nejaký výrobca, ktorý ho proste začne kopírovať. Jasné, že plagiát má úplne inú kvalitu, ale to nemusí zákazník ihneď poznať. A aká je obrana? Jedine neustála inovácia a nový neotrený dizajn!

RUČÍME ZA KVALITU

Naše výrobky sú u našich zákazníkov cenené i pre svoju kvalitu a použité materiály. Každý rok sa v Dánsku schádza dizajnová komisia, ktorá vyberá nové kolekcie pre celú Európu na ďalšie obdobie. Záujem zákazníkov je vždy rozhodujúci.

VŠETKO SA MENÍ.
A HLAVNE PONUKA TOVARU

Design Outlet bol od začiatku postavený na stratégii rýchlo sa meniacej ponuky. Náš sortiment obsahuje priemerne okolo 5.000 položiek. Každý mesiac sa obmení minimálne 10% tovaru. Naším hlavným sortimentom je hlavne sedací nábytok, jedálne, obývacie izby a pracovne.

NAŠE CENY
SÚ OUTLETOVÉ

Čo je to outletová cena? To je nejaký second-hand? Nie! Outletová cena znamená, že za svoje peniaze dostanete najlepšiu kvalitu. A pozor! Nie je to len nejaká reklamná fráza. Takže môžeme s kľudom povedať, že ponúkame v danej kvalite a spracovaní najlepšie ceny na trhu!

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma