Nebaví vás varenie? Spríjemnite si ho.

16. Novembra 2015 Kategória: Kuchynské pomôcky

Niekedy sú jednoducho dni, keď sa nikomu nechce stáť pri sporáku celé dopoludnie a pripravovať dlhé hodiny jedlo. Ako si takú prácu spríjemniť?

Každému pomáha niečo iné. Na niekoho platia nové a chutné recepty, vďaka ktorým do varenia nájdu novú chuť. Iní potrebujú niečo EXTRA. Pre tých, ktorí patria do skupiny ľudí, ktorí majú radi niečo extra, tak tí sú tu správne. Je to totiž ako s oblečením. Každý, kto si kúpi nejaký nový krásny kúsok, tak sa v ňom tiež rád ukáže. Takže čo tak si napríklad kúpiť nejaké nové špeciálne kuchynské pomôcky, ktoré budete chcieť vyskúšať?

Servírovacia lyžica na chutné šaláty

Ta má hneď niekoľko výhod. Donúti vás pripraviť chutný šalát (či už je z čerstvého ovocia, zeleniny či z cestovín) a naviac krásne pripraviť jedlo na stôl (k tomu si môžete pomôcť i pripraveným prestieraním na jedálnom stole). Servírovacia lyžica má za úlohu výsledné jedlo krásne podčiarknúť a reprezentovať. V neposlednej rade má asi najväčšiu výhodu, a to takú, že sa vďaka nej šaláty jednoducho naberajú a ovocie a zelenina sa zbytočne nezatlačí na dno misy.

Syrové pochúťky na večer

Ak ste romantický typ, ktorý rád vymýšľa prekvapenie na večer pre svoju polovičku alebo ste milovník syrov, potom spozornite. Kúpte si syry, aké máte radi. Ako ich správne naservírovať? Najskôr to bude chcieťdosku na krájanie a ďalej špeciálny odkrajovač syra. Ten vám odreže správne hrubé plátky, ktoré neskôr budete servírovať na tanier či misu. Ak budete chcieť trošku vyladiť výsledný dojem, potom k tanieru syrov môžete pridať i špeciálnu servírovaciu sadu pre podávanie pochúťok.

Správny nôž

Áno, základom v kuchyni je vždy správne naostrený nôž. Keď si človek zariaďuje byt, dom a v ňom kuchyňu, tak začína asi od najzákladnejších nožov. Neskôr určite zisťujete, že je správne mať viac druhov nožov. Teda na každý kúsok jedla nejaký špeciálny typ. Medzi základne špeciálne typy asi patrí vrúbkovaný nôž na chlieb, špeciálny nôž pre úpravu rýb a potom už len niekoľko veľkostí pre pripravovanie jedál. Chcete niekomu urobiť radosť darčekom? Potom môžete skúsiť kúpiť magnetický držiak na nože, ktorý sa ľahko pripevní do kuchynského kúta. Verte, že nože je lepšie mať vždy po ruke pri varení a držiak vám to určite zaistí.

Tak čo, máte už väčšiu chuť do varenia? Nazrite do našej ponuky kuchynských pomôcok a vyberte si ten správny kúsok (pokojne i dizajnový), ktorý vám vráti chuť do varenia a zažiarte s ním.

Štítky: Darčekové predmety, Dizajnové doplnky, Doplnky pre stolovanie, Jedálenské stoly, Kuchynské doplnky, Prestieranie na stôl

Mohlo by vás zaujímať

Bezpečnost predovšetkým

20. Októbra 2014

Dekorácia, ktorá nezostarne

21. Júna 2013

Stojan na šperky ako súčasť dekorácie

14. Januára 2013

Súvisiace produkty s článkom

Chcete ještě větší slevu?

Klára Vám poradí, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma