Zariaďujeme detskú izbu, zn. prakticky

31. Decembra 2015 Kategória: Záhradný nábytok

Detská izba by mala mať hneď niekoľko vecí, na ktoré sa nesmie zabúdať. O aké veci sa jedná a ako na správne zariadenie?

Vek

Pri zariaďovaní detskej izby by ste určite mali dbať na vek vášho dieťatka. Je totiž dôležité, pre ako veľké dieťa zariaďujete izbu. Potom si určíte, do akého veku približne chcete, aby mu nábytok a celý dizajn izby vydržal. Potom môžete začať so zariaďovaním a rozmiestňovaním nábytku.

1. kojenec

Takéto malé bábätko svoju vlastnú izbu nepotrebuje. Je však dôležité mu vytvoriť svoje vlastné miesto, napríklad vo vašej spálni, hneď vedľa postele. Ďalej mu určite zaobstarajte prebaľovací pult, ktorý môže byť priamo v spálni či v kúpeľni. Ďalej potom vhodnú skriňu alebo komodu, do ktorej dáte detské oblečenie a rôzne potreby pre deti.

2. batoľa

I pre batoľa nemusíte zariaďovať vlastnú izbu. Ako je známe, tak deti v tomto veku doslova spoznávajú všetko okolo seba. Snažia sa všetko si pchať do pusy a všetko chytať. Preto je nutné zabezpečiť všetky ostré hrany, zástrčky a zásuvky, ktoré sa u vás v byte nachádzajú.

3. predškolák

V tomto veku už si samozrejme dievčatko alebo chlapec izbu zaslúži a priamo ju vyžaduje. Je totiž dôležité, aby sa v tomto veku dieťa pomaly začalo odpútavať od rodičov. K tomu mu určite pomôže nápaditá posteľ, v ktorej malé vydrží, ale tiež sa v nej pohraje. Detský nábytok Jonas ponúka poschodové postele, ktoré sú snom snáď každého dieťaťa. Na poschodí sa totiž nachádza lôžko a v dolnej časti je buďto pohovka, ďalšie lôžko alebo priestor na hranie a poriadna skrýša. Tieto postele sú samozrejme navrhnuté s ohľadom na ich anatómiu a rastú s nimi až do 10-tich rokov.

4. školák

Ak ste zariaďovali izbu v predškolskom veku, stačí ju len trochu poupraviť. Poschodová posteľ alebo akákoľvek iná môže zostať a pridajú sa kúsky nábytku, ktoré dieťa v tomto veku potrebuje. Tým je samozrejme ergonometrická pracovná stolička a pracovný stôl, kde bude písať úlohy. Poslúži tiež regál, do ktorého môžete skryť hračky alebo si do ňho ukladať rôzne obľúbené knižky.

Ak už máte rozvrhnuté, pre ako staré dieťa zariaďujete izbu, určite vám pomôžu naše kategórie Detský nábytok Jonas a Regály, kde môžete načerpať inšpiráciu.

Štítky: Detský nábytok, Detská izba, Ako zariadiť byt, Postele, Pracovný stôl

Mohlo by vás zaujímať

Dekorácia, ktorá nezostarne

21. Júna 2013

Bezpečnost predovšetkým

20. Októbra 2014

Stojan na šperky ako súčasť dekorácie

14. Januára 2013

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma