(26 produktov)

Moderný nábytek

vybraných 26 produktov)
Zavrieť
 • farba

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • cena
  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • materiál

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • značka

  ZAVŘÍT FILTROVAT
 • akčné zľavy
Třídit podle:
12

Obľúbený moderný nábytok pre váš interiér

V jednoduchosti je krása!

A to platí i o dizajne! Moderný nábytok - to sú čisté línie, neutrálna paleta farieb a žiadne výrazné či geometrické tvary. Mnohé z vás teraz možno začnú premýšľať, či to nie je trochu nuda, ale vôbec nie! Ba naopak. Moderný štýl patrí medzi veľmi obľúbený. Nábytok, doplnky i dekorácie v tomto štýle zoženiete takmer v každom dizajnovom e-shope či obchode. Ponuka je naozaj veľkolepá, a preto si hravo a jednoducho zariadite celý interiér v jednom krásnom čistom ucelenom štýle.

Moderný štýl nábytku nie je len o studených odtieňoch!

Jednoduchosť a čisté línie neznamenajú chlad! Pokiaľ máte radi domov v teplých odtieňoch, potom si ho tak proste zariaďte! Hlavne vy sa tam musíte cítiť dobre a my vám môžeme dať len pár tipov, ktoré vám uľahčia hľadanie. Úplne najhlavnejšou myšlienkou moderného štýlu je, aby to bolo proste jednoduché! Nie je to o tom, že bude vaša miestnosť o štyroch holých stenách a so štyrmi stoličkami okolo jedálenského stola. Je to o minimalizme – štýlu pre váš domov i život!

Krásne a praktické!

Áno, mnoho dizajnových kúskov je síce krásnych, ale celkom nepraktických. Máme krásne zariadenú obývaciu izbu, ale luxusná sedačka, ktorú nám síce môže každý závidieť, nie je zďaleka tak pohodlná, aby sme na nej vydržali sledovať jeden celý film. Keď vojdete do kuchyne, urobíte niekoľko dizajnových fotiek, ale varíte skoro na jedálenskom stole, pretože priestorovo to nebolo navrhnuté práve pre účel kuchyne ako takej. Takže, napríklad kuchyňa, ktorá je navrhnutá v modernom štýle, by mala mať dostatok plochy na varenie a všetko by malo byť ľahko prístupné. Sami viete, že keď máte všetko po ruke, varí sa vám hneď lepšie!

Nechajte dýchať vaše steny!

A bude sa lepšie dýchať i vám. Biele steny rozjasnia váš interiér, pôsobia čisto a nebudú sa vám biť s akýmkoľvek nábytkom. Zasa však nie sme u štyroch holých stien. Poličku na stenu, na ktorej máte vystavené fotky vašich najbližších, alebo dekoráciu, ktorú ste dostali ako darček z lásky, určite do pivnice schovávať nemusíte. Myslite však vždy na to, aby toho nebolo príliš moc a malo to tzv. jednoduchý dizajn. Na poličke budú lepšie vyzerať dve elegantné vázy rovnakého dekóru, než niekoľko figúrok odlišných štýlov. Majte na pamäti, že doplnok alebo dekorácia má mimo iné vyzdvihnúť i samotnú krásu nábytku, na ktorý ju položíte. Rozhodne to nie je o tom, že starú ošúpanú komodu zaplníte doplnkami, aby ste schovali jej nedostatky. A navyše to oceníte i pri upratovaní. Hneď sa vám bude lepšie utierať prach!

Nenápadné závesy na vaše okná!

Vyhnete sa akýmkoľvek prvkom zakrývajúcim prirodzené svetlo. Jedným takýmto prvkom sú napríklad ťažké závesy, ktoré jednak narušia prirodzené línie, a pokiaľ je tkanina príliš ťažká alebo má obzvlášť tmavý odtieň, zmení sa i samotná rovnováha svetla vo vašej miestnosti. Pre moderný, čistý a estetický dojem celej miestnosti, voľte jemné tkaniny svetlých až priehľadných farieb, ktoré ochránia vaše súkromie a nechajú preniknúť krásne prirodzené svetlo do vášho interiéru. 

Otočné stolíky – elegancia a praktickosť v jednom

13.1.2012

Konferenčný stolík je nepostrádateľnou súčasťou každej obývačky. Spomedzi klasických konferenčných stolíkov svojim imidžom vyčnievajú otočné stolíky. Nie sú tu len pre potešenie nášho zraku. Otočné stolíky navyše rozšíria Váš úložný priestor a prekvapia Vašich známych neustálou zmenou tvaru.

[Celý článok...]

Dánsky dizajn - jedinečný štýl a kvalita

28.4.2011 Pojem dánsky dizajn (Danish Design), ktorý vznikol v polovici 20. storočia, skrýva prepojenie funkcionalizmu a dizajnu. [Celý článok...]

“ITAL v DESIGNU!”
---nové pokračování---

Martin je Ital. Z jihu Itálie.
U nás má na starosti expedici zboží.
Má rád slunce. Dobré jídlo. A dobrý design.
Sledujte ho. Dozvíte se hodně zajímavého o Češích, Itálii a designu.
Jak se správně vyslovuje “caffe macchiato”?

Chcete ještě větší slevu?

Poradíme vám, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma