Skrine sú základnou podmienkou usporiadaného priestoru

10. Augusta 2012 Kategória: Skrine a skrinky

Každý, kto má aspoň základné estetické cítenie, chápe, že podmienkou príjemného bývania je poriadok a usporiadaný priestor. Ľudia dlhodobo žijúci v neporiadku sú podľa odborníkov viac roztržitý a náchylní k náladovosti. Základným vybavením bytu by mali byť dostatočné úložné priestory, teda predovšetkým skrine, do ktorých možno neporiadok ľahko "schovať".

Úložné priestory do každej miestnosti!

Chybou je sa domnievať, že skrine môžeme nahradiť otvorenými poličkami. Regály a police sú samozrejme užitočná vec. Možno do nich umiestniť veci, ktoré chceme mať stále na očiach a po ruke. Výborne sa v nich vynímajú napríklad knihy alebo vázy s kvetinami. Z praktických dôvodov sú však pre dlhodobé uloženie väčšiny vecí oveľa vhodnejšie uzatvárateľné skrine. Veľké množstvo predmetov tak ľahko upracete v zásuvkách či za klasickými alebo zasúvacími dvierkami, ktoré šetria priestor.

Ako vybrať vhodnú skriňu?

Vyberať môžete z nepreberného množstva skríň rôznych tvarov, farieb i materiálov, ktoré sú v obchodoch a na internete k dispozícii. Akého vodítka sa teda pri nákupe držať? Predovšetkým je nutné brať do úvahy priestor, ktorý máte k dispozícii. V priestornejších bytoch si môžete dovoliť viac experimentovať s tvarmi. Ak ale potrebujete skôr šetriť s priestorom, nie je od veci zvážiť skrine vyrobené na mieru. Tak môžete skvele využiť napríklad priestor pod schodiskom či u zošikmenej steny v podkrovnej miestnosti. Je tiež samozrejme nutné skriňu zladiť napríklad so stolom, kreslami a ďalšími kusmi nábytku, ktoré už v miestnosti majú svoje miesto.

Hlavne štýlovo!

Váš kreatívny duch sa uplatní pri voľbe dizajnu. Súčasným trendom je zariadiť miestnosť skôr niekoľkými menšími kusmi nábytku, napríklad skrinkami stojacimi na kovovej podnoži, ktoré v priestore pôsobia veľmi vzdušne a hodia sa predovšetkým do moderného interiéru. Ak ste priaznivcom retro štýlu, zvoľte skôr klasické drevené skrine. Zaujímavou variantou sú staré maľované skrine "po prababičke" či ich moderné imitácie. K jednotlivým variantom potom volíme vhodné interiérové doplnky.

Mohlo by vás zaujímať

Stojan na šperky ako súčasť dekorácie

14. Januára 2013

Dekorácia, ktorá nezostarne

21. Júna 2013

Bezpečnost predovšetkým

20. Októbra 2014

Súvisiace produkty s článkom

Chcete ještě větší slevu?

Klára Vám poradí, jak ji získat!
Stačí jen vyplnit Váš email.
Na tento email Vám zašleme obchodní nabídky s individuálními akcemi a slevami.
Můžete se kdykoliv odhlásit.

Doprava zdarma platí pre každú objednávku. Stále.
Od žiarovky až po skriňu, všetko vám dovezieme za 0 Kč.

Nakupujte bez obáv.
Každý tovar môžete do mesiaca vrátiť!
Iba pre stálych zákazníkov (po skúšobnej dobe)

Najvýhodnejšie cenové ponuky bývajú rýchlo preč.
Od nás dostanete avízo ešte pred začiatkom akcie.

Vážíme si stálych zákazníkov. A myslíme na nich.
Chcete dostávať ponuky pre VIP klientelu?

Exkluzívny nákup iba pre členov DESIGN GENIUS.
Každý týždeň nové ponuky.

Prvých 30 dní služby je zdarma. Pre aktiváciu je nutné mať založený klientský účet na webe (zaregistrovať sa).
Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nie je možné opakovať.

Už mám DesignGenius Nemám záujem Vyskúšať na 30 dní zdarma